Rozrywka Społeczeństwo

Kreatywna randka

Jeśli do waszego związku wkrada się rutyna i monotonia to najwyższy czas wprowadzić trochę spontaniczności i miło się zaskoczyć, a także odżywić wasze uczucia. Zamiast obwiniać się o nudę, lepiej wziąć sprawy w swoje ręce, obmyślcie plan kreatywnej randki. Zróbcie coś, czego wcześniej nie próbowaliście. Poniżej znajdziecie kilka małych inspiracji:

Wspólne gotowanie

Od żołądka do serca. Dlaczego więc, nie ugotować czegoś razem. W kuchni podczas przyrządzania wybranej potrawy możecie się także świetnie bawić. I będzie to lepsza rozrywka niż kursy forex. Wybierając danie, wybierzcie kraj w którym chcielibyście się znaleźć, jeśli w Hiszpanii to niech waszym daniem będzie np. paella.

Palcem po mapie

Zimą częściej myślimy o wakacjach i urlopie. Dlatego fajnym pomysłem jest plan jak go i gdzie wspólnie spędzicie. Może wyjmijcie mapę lub globus i wylosujcie miejsce do którego polecicie w najbliższe wakacje.

Wspólne malowanie

Będziecie potrzebować farb, pędzli i papieru lub tektury. Wspólne malowanie zapewni wam niezwykłą rozrywkę, a może także rozbudzi ukryty talent artystyczny. Ciekawym pomysłem jest znalezienie w internecie jakiegoś obrazu, a następnie namalowanie go po swojemu – wspólnie!

jedzenie 1 (sxc.hu)
(sxc.hu)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *