Hobby

Czym jest fotografia noworodkowa?

Fotografia noworodkowa Kraków to piękna profesja która może ofiarować wiele wspomnień rodzicom, dziadkom, znajomym rodziny, a w szczególności małemu dziecku. W tej pracy bardzo ważne jest utrzymanie profesjonalizmu jak i być bardzo pogodnym i przyjacielskim dla rodziców jak i samego dziecka.

Najważniejsze cechy

Znacznym aspektem tego zajęcia jest też utrzymanie bezpieczeństwa i spokoju rodziców którzy nieczęsto za bardzo reagują i dramatyzują całą sesję zdjęciową która potrafi zająć nawet do 7 godzin. Taka praca łączy dwie pasje – samą w sobie fotografie i przebywanie w towarzystwie najmłodszych. Jednakże wymaga też wiedzy i umiejętności słuchania. Trzeba wiedzieć że podczas sesji jest czas na nakarmienie dziecka, przewinięcie go czy też wysłuchanie i doradzenie rodzicom.

Sprzęt

Na początek hobby najprostsza lustrzanka powinna sprostać zadaniu. Ale gdy chciałoby się przejść na profesjonalizm – przydałby się lepszy sprzęt. Lepsza lustrzanka (preferowana pełnoklatkowa) i obiektyw. Dokupienie lamp błyskowych też jest dość ważne. Nauczenie się obsługi manualnej i poznanie zależności między wszystkimi parametrami to podstawa.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *