Finanse i biznes Reklama i marketing

Jakimi zasadami rządzą się filmy promocyjne?

Takie materiały to świetny sposób by zachęcić do swojej firmy klientów lub rozpromować ją na większą skalę. Tworzenie filmów promocyjnych to złożone przedsięwzięcie które wymaga ogromnych nakładów pracy – produkcja filmowa, która na ekranie trwa 30 sekund zazwyczaj kosztuje kilkaset godzin pracy wielu specjalistów. Dlatego do tego potrzebna jest profesjonalna grupa filmowa która się tym zajmie.

Czym charakteryzuje się dobry film promocyjny?

Film promocyjny w głównym założeniu ma za zadanie pokazać produkt w najlepszym świetle, ale główny punkt który wyróżnia dobry spot reklamowy od słabego są emocje. Reklamy które wywołują w oglądających emocje działają najlepiej – Widzowie oglądający takie spoty nie są świadomi do tego że decyzja zakupowa już została dawno podjęta w ich podświadomości.

Jak wybrać dobre studio filmowe?

Najważniejsze jest doświadczenie – takie studio musi posiadać portfolio na jakim można bazować to jak się spiszą. Warto też zaufać mniejszym wykonawcą którzy nie tworzą reklam do mas. Młode, kreatywne zespoły mają w sobie chęć odkrywania i często proponują niestandardowe rozwiązania, dzięki czemu filmy promocyjne i reklamowe stają się jeszcze lepszym i ciekawszym nośnikiem informacji. Filmy promocyjne Śląsk to firma która jest w tym biznesie już od ponad dekady. Zajmują się obsługą firm oraz instytucji publicznych w zakresie produkcji filmów na potrzeby klienta. Oferują też pełnozakresową produkcję filmów dokumentalnych. Nie mają oni pośredników czy też rozwiązań agencyjnych – Wszystkim zajmują się oni. Specjalizują się w produkcji filmów wizerunkowych, promocyjnych, produktowych oraz korporacyjnych.


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *