Zdrowie i uroda

W sezonie 2016 błyszcz, błyszcz, błyszcz

Projektanci często powracają do trendów z poprzednich lat. W tym sezonie modne będą lata 90, ale nie tylko. Dzięki dużej ilości różnych stylów na pokazach światowych marek mody. Na pierwszy rzut okna ewidentnie widać inspirację piżamowymi sukienkami i topami, jakie chętnie nosiła w latach 90 Kate Moss. Inspirować się możemy także męskimi koszulami do spania jakie nosiła Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffanego”. Takie kreacje możemy kupić w internetowy sklep z bielizną, ale także w każdej sieciówce.

Dla równowagi, niektóre z domów mody, takie dziewczęce i senne kreacje przełamują ciężkimi akcesoriami, jeansami i skórzanymi spodniami. Dzięki czemu, każda z nas może znaleźć coś odpowiadającego swoim gustom. Widocznym hitem zbliżającego się sezonu letniego, będą ubrania inspirowane stylem flamenco. Wyraziste, żywe, oranżowe barwy, falbaniaste sukienki, bluzki z odkrytymi ramionami i seksowny dekolt carmen. W ubraniach z tego stylu każda z nas poczuje się naprawdę sexy.

Kolejnym trendy hitem są cekiny. Projektanci przekonują nas, że cekinów nie nosimy tylko w karnawale. Teraz błyszczące spódnice i metaliczne tkaniny znajdą rzesze fanek. Świetnie będą prezentowały się w zestawieniu z połyskującymi bluzkami, futrem, koronką. Wybór zależy już tylko wyłącznie od naszego gustu i naszej wyobraźni.  Modnym wzorem okażą się również pasy. To one świetnie podkręcą, zwyczajny codzienny look. Zamiast marynarskich pasów na 2016 rok proponowane są miksy szmaragdowej zieleni z bielą, różu z fioletem a także fuksji z indygo.

kosmetyki (sxc.hu)
(sxc.hu)