Dom i wnętrza

Stylowe dodatki do domu

Dom jest miejscem do którego wszyscy chętnie wracamy, nawet będąc na wakacjach wielu z nas tęskni za domem. W końcu to tutaj najlepiej się odpoczywa i spędza czas z rodziną. Jednak aby był naprawdę przytulny musi być odpowiednio urządzony a także wyposażony. Jakie dodatki najlepiej sprawdzą się aby wyglądał jeszcze lepiej ?

Dopełnienie ścian

Puste ściany w domu czy mieszkaniu sprawiają że wnętrza Wrocław, wydają się niepełne i sprawiają wrażenie przytłaczających. Można to jednak szybko zmienić wypełniając pustkę przeróżnymi, obrazami, zdjęciami lub nawet powiesić zegar ścienny czy lustro. To na co się zdecydujemy zależy już od nas i naszego gustu. Warto jednak zgrać to odpowiednio ze stylem w jakim urządziliśmy nasz dom tak aby wszystko tworzyło wspólną całość i było spójne.

Inne dodatki

Dodatki w naprawdę dużym stopniu wpływają na ogólny wystrój naszego mieszkania, dlatego nie warto ich pomijać. Poduszki na sofie, kwiaty, rzeźby czy książki naprawdę dodają uroku. Nie są to drogie akcesoria a naprawdę świetnie spełniają swoje zadanie. Warto pomyśleć o biblioteczce czy antycznych meblach, które również są często wybierane. Należy jednak pamiętać, że z tymi dodatkami jest tak samo jak ze ściennymi należy dobierać je z głową. Jeżeli zdecydujemy się wziąć ich zbyt dużo wtedy możemy otrzymać przytłaczający efekt, który nie jest pożądany. Co więcej taki przerost formy nad treścią jest po prostu kiczowaty, dlatego należy go unikać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *