Hobby Rozrywka

Dlaczego kobiety decydują się na sesję ciążową ?

Ciąże u kobiet przebiegają w różny sposób, niektóre przechodziły je lepiej inne troche gorzej. Nie zminia to jednak faktu, że okres ciąży i macierzyństwa mimo że jest ciężki to przez kobiety jest wspominany pozytywnie. Może warto więc uwiecznić tę chwile aby nie pozostały tylko wspomnienia. Jak to zrobić ?

Sesja zdjęciowa

W przeciągu kilku ostatnich lat, moda na robienie sobie zdjęć w ciąży przybrała na sile. W mediach społecznościowych aż roi się od takich zdjęć, jednak większość z nich to amatorska robota. Może warto pomyśleć nad profesjonalną sesją z której pamiątki zostaną nam na całe życie. Będzie to świetnym wspomnieniem dla rodziców ale także może być całkiem ciekawe dla dziecka gdy już dorośnie. Dodatkowo taka
fotografia ciążowa kraków może zostać powieszona na ścianie w domu, gdzie będzie robić za piękną ozdobę.

Koszt i czas trwania

Taka sesja zazwyczaj nie trwa długo, wszystko zależy od rodzaju scenerii, ilości wykonanych zdjęć a także od miejsca. Zazwyczaj jest to koło 2 godzin, jednak wartość ta może się wachać. Koszt jaki poniesiemy zależy od naprawdę wielu czynników i może się różnić w zależności od studia w jakim zdecydujemy się wykonać sesję. Dlatego decydując się na taką sesje warto wcześniej zadzwonić i dopytaćo wszystkie interesujące nas rzeczy. Dzięki temu będziemy mieć pewność że wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowalismy.